Bunları da beğenebilirsin
12 Yorumlar
 1. Mehmet Salih Dal diyor

  Pahalı maalesef

 2. Mithat Çakır diyor

  04:03 deki profil fotosuna bittim 😀

 3. Berkay diyor

  Bu kurla bilgisayar alemi bizim için orda bir teknoloji var uzakta diye kalacak.

 4. dreamcast diyor

  klavyeyi bile bu kadar en ince ayrıntısına kadar inceleyen başka bir teknoloji kanalı Türkiye'de yok bundan eminim elinize sağlık süper olmuş

 5. Uğur K. diyor

  incelemenin başında uygun fiyatlı birşeye benziyor diye gozlemledim ama cidden pahalı yani. Türkiye'de satmaz bunlar.

 6. burak ozc diyor

  Tam aradığım klavye. Türkiye'ye ne zaman gelecek? Fiyatı abartısız olursa kesinlikle alırım, çok hoşuma gitti.

 7. Berk Ç. diyor

  Klavyenin ABD satış fiyatı 90 $, fare 50 $, mousepad ise 8$.

 8. ilhan PİŞKİN diyor

  yazılımdaki üyelik profil fotosu gözümüzden kaçmadı 😀

 9. Ali Tdmrcn diyor

  Normal seviyede bir oyuncuyum Rzer tournament edition stealt klavyem var. Satin alirken Lite orda olsa dusunmeden onu alirdim.

 10. Barkın YAPICI diyor

  klavye kablosu çıkıyorsa keşke şarzlı yada pilli olsaydı o zaman tadından yenmezdi. alabilir miyim kesinlikle alamam ama tak çıkar kablo mantıksız geldi bana

 11. Kenan diyor

  Bu klavyeler kablosuz olsun lutfen ya

 12. J. Fitness diyor

  Razer Huntsman serisi klavyeleri bir daha ki sefere inceleyebilirseniz çok iyi olur kanaatindeyim.

  Huntsman Türkçe Q tuş dizilimine sahip, sviçleri de hem klikli hem de opto-mekanik. Tüm bunlarla beraber her tuşun istenen renge ayarlanabildiği RGB tarzı ışıklı klavyelerden.
  Opto-mekanik olmasının avantajı ise, geleneksel kontak tipteki sviçlerde var olan ÇİFT BASMA veya HİÇ BASMAMA/TEMASSIZLIK probleminin optik sviçlerde asla ortaya çıkmaması, dolayısıyla klavyenin güvenilirliğinin diğer geleneksel sviçli klavyelere nazaran çok daha iyi olması.

  Şimdi mesela bu klavyeyi alsan, basış ömrü olarak lanse edilen 80 milyon kere basmamış olsan bile bazı sviçlerde çift basma sorunu ortaya çıktığında çok canını sıkacaktır… "O kadar para verdik, 5-10 dolarlık ucuz membran klavyeler kadar bile güvenilir olamıyor" diye sinir olacaksın…

  Bütün dünya mekanik klavyelerde kullanılan ve özellikle Cherry MX ve benzerleri (Razer'in bu sarı ve orange sviçleri dahil olmak üzere) geleneksel sviçlerde ortaya çıkan çift basma sorunundan "illallah" demiş durumda.
  Ondan dolayıdır ki zaten klavyelerde artık geleneksel sviçler terk edilmeye başlandı. Ya çift basma sorununun yaşanmadığı opto-mekanik tarzında daha değişik teknolojilere sahip sviçlere veya terk edemeseler bile en azından sviçlerin klavyenin içini açıp lehim sökmeye gerek kalmadan çok kolayca özel mandal gibi aparatlarla klavyenin dışından çıkarılıp değiştirilebildiği dizaynlara doğru kayıyor artık dünya. "Hotswapable" diyorlar o tarz sviçlere.

  Ha o tarz geleneksel sviçe sahip olup da sviçlerin lehim gerektirmeden kolayca değiştirilebildiği bir klavye tanıtımı yapsanız o da kabulum.
  Maalesef genel manada gereksiz çöp bir klavye bu… Levent Pekcan'ın dediği gibi bu devirde artık ışıksız klavyenin modası geçti ama tek renkte ışık da iş görmüyor. İlla ki tuşlara istenen rengi atamak istiyor insan. Bu klavyede o özellik de olmadığı için çok gereksiz iki arada bir derede kalmış bir klavye olmuş bu maalesef.
  Gereksiz bir tanıtım videosu.

Cevap bırakın