Kartal Kadıköy Metro Saatleri


kadikoy-kartal-metro-sefer-saatleri-2013Projenin tamamlanmasına az bir zaman kala akıllarda oluşan sorular var. Kadıköy kartal metro saatleri, hangi saatlerde metro var gibi soruların cevabını metronun açılış zamanından bir kaç ay önce açıklanacağını umuyoruz.

D100 karayolunun trafiğini azaltacak olan metro hattı istanbulun ulaşım sorununa bir nevi azaltacak gibi gözüküyor.

Mayıs 2013′te açılacağının açıklanmasının ardından , istanbullular mayıs 2013 ayında rahat bir nefes alacak gibi gözüküyor. Metro nun istanbul anadolu yakasına gelmesinin ardından ulaştırma bakanlığı yaptığı açıklamada gebze harem hatının kalkacağınıda açıkladı. Test sürüşlerinin başladığı metro hattının sefer saatleri ise henüz belli değil.

İlerleyen günlerde web sayfamızda kartal – kadıköy metro sefer saatlerini sizlerle paylaşacağız.

Güncelleme;

Kartal – Kadıköy metrosu Ramazan bayramında hizmete açılacağı açıklanmasının ardından, Kartal – Kadıköy arası 29 dakika süreceği ayrıca Her 1-1,5 dakikada bir metro seferleri olucağı bildirildi.

Kartaldan metroya binen bir kişi Kadıköye 29 dakikada, Üsküdara 35 dakikada, Yenikapıya 47 dakikada, Taksime 55 dakikada, Otogara 66 dakikada, Hacıosmana 79 dakikada, Atatürk Havalimanına 79 dakikada, Olimpiyat Stadına ise 89 dakikada ulaşabilecek.

Güncelleme; 

Kartal Kadıköy metrosu 17.08.2012 günü açılıyor, ayrıca kartal kadıköy metro bilet fiyatı haberide sizler için hazırlanmış durumda.

Bir önceki haberimiz olan Harem Gebze Minibüsleri Kalkıyor Mu ? başlıklı içeriğimizde e-5 minibüsleri kalkıyormu, gebze harem hattı kalktı mı ve gebze harem minibüs hakkında bilgiler verilmektedir.


Reklam Alanı

Kartal Kadıköy Metro Saatleri ile Benzer Yazılar:

8 Ağustos 2012 Saat : 8:47
    

“Kartal Kadıköy Metro Saatleri” için 3 Yorum

  1. [...] kartal kadıköy metro haberi için lütfen [...]

  2. [...] Kartal Kadıköy Metro Sefer Saatleri [...]

    • yusuf nihat sümer diyor ki:

      Kadıköy ve Kartal’dan hafta içi ve tatil günlerindeki ilk ve son sefer saatlarini öğrenmek istiyorum…

Kartal Kadıköy Metro Saatleri Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

sosyal medya haberleri Son Yazılar FriendFeed

Günün Videosu