Kadıköy Kartal Metrosu Kaç Para, Bilet Fiyatı


kartal kadıköy metrosu bedavaYarın 17.08.2012 günü açılması beklenen kartal kadıköy arası yapılmış olan metro nun herhangi fiyat konusu belli değil, bilet fiyatları ne olur, bayramda ücretsiz sefer düzenlenir mi gibi sorular halkın kafasını kurcalamakta.

Büyük birihtimal le iett lerde olduğu gibi bu bayram kartal kadıköy metrosu bedava seyahat sunabilir. İstanbul d100 trafiğini en aza indirecek olan bu yen düzenleme halkın yüzünü güldürdü, konforlu ve hızlı birşekilde seyehat etmenizi sağlayacak olan metro yarın açılıyor. Hayırlı Uğurlu olsun.

Güncelleme;

Kartal Kadıköy arası yapılan metronun 29 Ekim Günü‘ne kadar %50 indirimli hizmet vereceği açıklandı.

Bir önceki haberimiz olan Müşfik Kenter Vefat Etti başlıklı içeriğimizde müşfik kenter neden öldü?, müşfik kenter niye öldü? ve müşfik kenter öldümü hakkında bilgiler verilmektedir.


Reklam Alanı

Kadıköy Kartal Metrosu Kaç Para, Bilet Fiyatı ile Benzer Yazılar:

16 Ağustos 2012 Saat : 4:15
    

“Kadıköy Kartal Metrosu Kaç Para, Bilet Fiyatı” için 4 Yorum

  1. [...] Kartal Kadıköy metrosu 17.08.2012 günü açılıyor, ayrıca kartal kadıköy metro bilet fiyatı haberide sizler için hazırlanmış [...]

  2. Metro Bayramda Bedavamı ? diyor ki:

    Kartal Kadıköy – Kadıköy Kartal Metrosu Bayramda Bedava mı ?

  3. ŞEHMUS ŞERBETÇİOĞLU diyor ki:

    01.09.2012 TARİHİNDE KADIKÖY YÖNÜNDEN KARTAL YÖNÜNE GİTMEK ÜZERE METRO HATTINI KULLANMAK İSTEDİM JETON ALMAK İSTEDİM 3 TL. İLE JETIN ALDIM FAK BİLDİĞİM KADARI İLE 29 EKİM 2012 TARİHİNE KADAR %50 İNDİRİMLİ BİLİYORDUM NEDEN ACABA FAKAT DAHA ÖNCE KARTAL DAN KADIKÖY YÖNÜNE GELİRKEN 2 TL. JETON ALDIM NEDEN BÖYLE FARK OLUYOR LÜTFEN BANA YARDIMCI OLURMUSUNUZ

Kadıköy Kartal Metrosu Kaç Para, Bilet Fiyatı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

sosyal medya haberleri Son Yazılar FriendFeed

Günün Videosu