İphone Subway Surf Oyunu


subway surf oyunu indirGeçenlerde bir arkadaşımın Cep Telefonunda (iphone) denk geldiğim bir oyundan sizlere bahsetmek istiyorum. Subway Surf oyunu adında çok eğlenceli bi o kadarda sürükleyici bir oyun.

Oyun içeriğinden bahsetmek gerekirse küçük bir çocuğu kovalayan şişman bir polis görevlisi var. Çocuk tren rayları arasında koşup rayların üzerinde bulunan altınları topluyor. Ve bu altınları toplarken karşısına aniden tren vagonları çıkıyor.

Bazen bu vagonlara çarpıp hayatını kaybediyor :) Altınları topladıkça peşinde olan polisle arası açılıyor, yani polis geride kalıyor. Eğlenceli ve değişik bir oyun. İndirip, oynamanızı tavsiye ederim.

Bir önceki haberimiz olan Windows 8 yükle, indir başlıklı içeriğimizde windows 8 download, windows 8 indir ve windows 8 kaldırma hakkında bilgiler verilmektedir.


Reklam Alanı

İphone Subway Surf Oyunu ile Benzer Yazılar:

2 Haziran 2012 Saat : 10:35
    

“İphone Subway Surf Oyunu” için 22 Yorum

 1. admin diyor ki:

  Geçrkten çok güzel bir oyundur. Tavsiye ederim.

  • Bulan diyor ki:

   in san allahın yaratıgı bir fcstfcn varlıktır ama bu fcstfcn varlık oldugunu her insan farkına vrybaaamilir..bir isanın fcstfcn varlıga df6nfcşebilmesi ie7in .rabine karşı gf6revlerini yerine getirmesi gerekir tabi bu gf6revlerin başı ilk f6nce .kendini yaratanını tanıması gerek..anne baba bir vesile oldugunu hatırından cıkarmaması gerekir..kanısındayım rahman ve rahim olan jele celalu bize yardım etşin işşalah.. ejmain .

 2. talha boz diyor ki:

  açılırmısın oyun

 3. iklima diyor ki:

  ben oyunu açamadımm ki

  • admin diyor ki:

   Oyunu web sayfamızdan açmanız mümkün değildir. Cep telefonunuzda yüklü ise oynayabilirsiniz.

  • Jessica diyor ki:

   herkesi ilgilendiren urayan bir yazı seviyeli yazılmış emek veren beyefendiye teşekkürler. Ama o tanıdık arkadaş dost pek kalmadı gibi maalesef herşey paraya endekslendiği için nerede para varsa oraya herkes. Olmakta bir şeyleri değiştirmiyor.Ama eğriye eğri ama yazının içeriği doğru. Bilmiyorum anlatmaya çalıştıklarımı anlatabildim mi ?

  • nur aydın diyor ki:

   oyun sadece ipet yada ayfondan açılıyor

  • buse diyor ki:

   bnde

 4. yeni diyor ki:

  Bu oyundaki 2X ne ise yariyor?

 5. asil sever diyor ki:

  nasıl açılıyor arkadaşlar:)))))))))))

 6. enesesrdenserim diyor ki:

  ya 2x ne ise yarıyo bide bilgisayarda nası oynayabilirim babamın da iphonesi yok zaten lüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüütttttttttttttfen söyleyin

 7. kalkaş diyor ki:

  2X karakteri hızlandırıyor

 8. kalkaş diyor ki:

  android telefonlarda yada tablette ve apple ın ürünlerinde oynanabiliyor ve oyunu bilgisayardan oynamak istiyorsan ancak oyun sitelerinden oynayabilirsin ama keyfi cıkmaz

 9. şeyda diyor ki:

  bu oyun harika böyle olmasına bakamayın oynadıkça bırakmak istemiyor insan ben bir arkadasımda oynamıstım ve şimdide kendi tablatime yükliyecegim

 10. eda soylu diyor ki:

  ya bn bu oyunu bilgisaydan oynamak istiyorum ama internetlerden çıkmıyo:( yardımcı olrsanız sevinirim

 11. buse diyor ki:

  ya açolmıyooo

 12. buse diyor ki:

  yaaaaaa açılmıyooooooo

 13. hadise koray diyor ki:

  SELAM EDA sana nasil yardimci ola bilirim

 14. hadise koray diyor ki:

  selam cocuklar sizinde bilgisayarinizda subway surf acilmadi dimi

İphone Subway Surf Oyunu Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

sosyal medya haberleri Son Yazılar FriendFeed

Günün Videosu