Bebeklere Keçi Boynuzu Pekmezi


bebek keçiboynuzu pekmeziBebek Sağlığı Sorusu: Arkadaşlar lütfen bişeyler söyleyin kızım 8.5 aylık bronşit başlangıcı vardı iğne ve ventolin kullandık 2 güne kadar iyiydi ama bugün yine öksürmeye başladı bitkisel olarak neler verebilirim bide bronşiti için nelere dikkat etmem lazım öksürünce çok üzülüyorum.

Bebek Sağlığı Cevapları: Keçi boynuzu pekmezi al, her sabah aç karnına 1 çay kaşığı içir birde sakın terli kalmasın devamlı sırtında bezi olsun biz geçen yıl az çekmedik hastanelerde yattık evde hava makinesi aldık artık şükür bu sene Allah göstermesin bir daha geçmiş olsun size mutlaka keçı boynuzu pekmezini ihmal etmeyin.

Bebek Sağlığı Cevapları: Benim kızımda bronşit bizde hava kulanıyoruz ve ventolin bizede Doktor verdi Malum kış günü çok dikat etmelisin. Üşütmeyeceksin istersen ihlamurla elmayi berber kaynatın içirin bir de onu deneyin derim.

Bebek Sağlığı Cevapları: Yaklaşık 1 ay önce oğlum da aynısı oldu tam geçti dedim 1 gecede ciğerlerine inmiş gamlı baykuşluk yapmak istemem ama sinsi oluyor bir doktora götürüp ciğerlerini dinlettirin ya da bir akciğer filmi çektirin, çok geçmiş olsun..

Bir önceki haberimiz olan Bebeğim Neden Çok Sinirli ? başlıklı içeriğimizde bebeğim çok sinirleniyor, bebeğim neden sinirli ve bebeğim sinirli hakkında bilgiler verilmektedir.


Reklam Alanı

Bebeklere Keçi Boynuzu Pekmezi ile Benzer Yazılar:

1 Aralık 2012 Saat : 4:44
    

Bebeklere Keçi Boynuzu Pekmezi Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

sosyal medya haberleri Son Yazılar FriendFeed

Günün Videosu